Wiśniowa Frysztak Korczyna Krościenko Wyżne Strzyżów Wojaszówka
Rozstrzygnięto konkurs na wybór LSR Drukuj

W dniu 4 maja 2016 roku Zarząd Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie zatwierdził listę ocenionych strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR), współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich (EFRROW) w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 (PROW 2014-2020) oraz Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego (EFMR) w ramach Programu Operacyjnego "Rybactwo i Morze" (PO RYBY 2014-2020), które zostały złożone w konkursie ogłoszonym przez Zarząd Województwa w terminie od dnia 9 listopada do dnia 30 grudnia 2015.

Więcej…
 
Projekt „OBUDŹ SWÓJ POTENCJAŁ – YEI” Drukuj

Punkt Pośrednictwa Pracy OHP w Strzyżowie
Ośrodek Szkolenia Zawodowego OHP w Strzyżowie
ZAPRASZAJĄ DO UCZESTNICTWA W PROJEKCIE „OBUDŹ SWÓJ POTENCJAŁ – YEI”
Projekt skierowany jest do osób bezrobotnych lub niepracujących w wieku 18-24, nieuczących się i nie szkolących oraz zamieszkujących teren województwa podkarpackiego
W ramach projektu uczestnikom oferujemy:

Więcej…
 
Targi pracy w Strzyżowie Drukuj

Podkarpacka Wojewódzka Komenda OHP w Rzeszowie, Punkt Pośrednictwa Pracy OHP w Strzyżowie, Zespół Szkół Technicznych w Strzyżowie, Liceum Ogólnokształcące w Strzyżowie zapraszają na TARGI PRACY w dniu 15 marca 2016  godzinach 10 00 - 1300

Miejsce targów: Zespół Szkół Technicznych w Strzyżowie, ul. Mickiewicza 11

Hala gimnastyczna budynek C

Więcej…
 
Targi produktów lokalnych ponownie na Rynku w Strzyżowie Drukuj

W związku z dużym zainteresowaniem Tragami produktów lokalnych, które odwiedziło w ubiegłym roku blisko 3 tys. osób, władze Gminy podjęły decyzję o wpisaniu wydarzenia na stałe do kalendarza imprez.

Podobnie jak w zeszłym roku Targi odbędą się na Rynku w Strzyżowie w niedzielę palmową, tj. 20 marca 2016 r. Gośćmi specjalnymi Targów będą tym razem producenci lokalni z Ukrainy.

Więcej…
 
Drukuj


Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 9 z 37
Reklama

Kontakt

Reklama
Reklama
Reklama

Multimedia

Reklama

Polecane strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama