Nabór wniosków na działanie "Odnowa i rozwój wsi" Drukuj

 

 

Informujemy, że w dniach 7 czerwiec - 6 lipiec 2010 prowadzony będzie nabór wniosków na działanie "Odnowa i rozwój wsi". Szczegółowe informacje dotyczące naboru znajdują się w zakładce : "Nabory wniosków". Informacje uzyskać można również w Biurze Czarnorzecko - Strzyżowskiej LGD.

 
Wyróżnienie w konkurskie "Stół Wielkanocny" Drukuj

 

 

Koło Gospodyń z Glinika Zaborowskiego wraz w współpracą z Domem Kultury „Sokół” zostało wyróżnione i otrzymało nagrodę w konkursie na „Stół Wielkanocny”, finał którego 24 kwietnia br. odbył się w Wyszatycach. Udział w konkursie wzięło 14 Lokalnych Grup Działania z naszego regionu reprezentowane przez panie z Kół Gospodyń Wiejskich. Koło Gospodyń z Glinika Zaborowskiego zaprezentowało tradycyjny stół oraz potrawy wielkanocne, które najczęściej znajdują się podczas świąt na naszych stołach.

Więcej…
 
Lista rankingowa wniosków naboru na "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw" Drukuj

 

 

Dnia 23 Kwietnia 2010 r. Rada Czarnorzecko-Strzyżowskiej Lokalnej Grupy Działania dokonała oceny złożonych w dniach 15 marca do 13 kwietnia 2010 wniosków na "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw". Lista ocenionych projektów znajduje się poniżej.

LISTA PROJEKTÓW

 
Zakończono nabór na działanie "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw" Drukuj

 

 

Dnia 13 kwietnia 2010 r. zakończony został nabór na 'działanie "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw". Lista złożonych projektów znajduje się poniżej.

LISTA PROJEKTÓW

 
XI Międzynarodowe Targi Agroturystyczne i Turystyczne Drukuj

 

 

Starosta Złotowski - dr Mirosław Jaskólski i Zarząd Powiatu Złotowskiego oraz Stowarzyszenie Gospodarstw Agroturystycznych Północnej Wielkopolski "KRAJAN" serdecznie zapraszają na "XI Międzynarodowe Targi Agroturystyczne i Turystyczne" które odbędą się w dniach 8 - 9 maja 2010 roku na obiektach MLKS "Sparta" w Złotowie, ul. Mickiewicza 18.

 
« pierwszapoprzednia6162następnaostatnia »

Strona 62 z 62