Promocja LGD podczas Zlotu 4x4 Czrnorzeki-Korczyna 2010 Drukuj

 

 

„ Zlot Samochodów Terenowych 4x4 Czarnorzeki-Korczyna” to impreza kultowa - takie słowa padały z ust wielu uczestników rajdu. Dlatego też tym razem wśród Partnerów Zlotu nie mogło zabraknąć Czarnorzecko-Strzyżowskiej Lokalnej Grupy Działania, która prócz działań informacyjno-promocyjnych przygotowała dla widzów nagrody i upominki.

Więcej…
 
Zlot Samochodów terenowych 4x4 Czarnorzeki-Korczyna Drukuj

 

 

Zapraszamy wszystkich na ZLOT SAMOCHODÓW TERENOWYCH 4X4 CZARNORZEKI-KORCZYNA który odbędzie się w dniach od 28 do 29 sierpnia 2010 roku w Czarnorzekach i Korczynie. Nasza Lokalna Grupa Działania jest partnerem zlotu. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy.

Więcej…
 
ARiMR nabór wniosków "Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej" Drukuj

 

 

Agencja Rozwoju i Modernizacji Rolnictwa ogłasza nabór na działanie "Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej" który zacznie się dnia 24 sierpnia 2010 roku. Maksymalna wysokość pomocy to 100 tyś złotych (refundacja 50% poniesionych kosztów kwalifikowanych). Więcej informacji na stronie internetowej ARiMR, lub na naszej stronie w zakładce PROW 2007-2013 - różnicowanie, jak również w biurze Czarnorzecko-Strzyżowskiej LGD.

 
KONKURS „PRZYJAZNA WIEŚ” Drukuj

 

 

KRAJOWA SIEĆ OBSZARÓW WIEJSKICH OGŁASZA KONKURS „PRZYJAZNA WIEŚ” na najlepszy projekt w zakresie infrastruktury realizowany na terenach wiejskich przy wsparciu środków unijnych.

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich beneficjentów, którzy zrealizowali projekty wspierające rozbudowę infrastruktury technicznej lub społecznej na obszarach wiejskich województwa podkarpackiego, współfinansowane z Funduszy Europejskich.

Więcej…
 
Lista rankingowa wniosków naboru "Odnowa i rozwój wsi" Drukuj

 

 

Dnia 21 i 23 lipca 2010 r. Rada Czarnorzecko-Strzyżowskiej Lokalnej Grupy Działania dokonała oceny złożonych w dniach 07 czerwca do 06 lipca 2010 wniosków na działanie "Odnowa i rozwój wsi". Lista ocenionych projektów znajduje się poniżej.

LISTA PROJEKTÓW

 
« pierwszapoprzednia616263następnaostatnia »

Strona 61 z 63