Konkurs Fotograficzny


Drukuj

Ogłoszenie wyników Konkursu Fotograficznego „LGD w obiektywie”

Czarnorzecko-Strzyżowska Lokalna Grupa Działania ma przyjemność ogłosić rozstrzygnięcie Konkursu Fotograficznego „LGD w obiektywie”. Na konkurs wpłynęło 23 zgłoszenia ciekawych prac, co sprawiło, że przed jury konkursu stanęło bardzo ciężkie zadanie wyłonienia zwycięskich prac. Tak, więc z otrzymanych fotografii, które napłynęły jury powołane przez Organizatora konkursu, w skład którego wchodzili przedstawiciele wszystkich 6 gmin Czarnorzecko - Strzyżowskiej LGD oraz pracownicy Biura LGD, wybrało trzynaście zwycięskich prac w weryfikacji wstępnej. Następnie prace te poddano ocenie punktowej i w ten sposób wyłoniono zwycięzcę i kolejne miejsca nagrodzone.

Całokształt przekazanych prac stanowił będzie dla nas materiał promocyjny, który zapewne zostanie wykorzystany w naszej działalności. Pierwszym efektem będzie zamieszczenie zdjęć w kalendarzu na 2014 r.

Informujemy, iż wkrótce zostaną Państwo powiadomieni o terminie odbioru nagród rzeczowych. Łączna pula nagród rzeczowych to 4500 zł. Liczymy, że wybrane przez nas ciekawe nagrody rzeczowe, będą dla Państwa miłą niespodzianką. Wszyscy uczestnicy Konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy.

Jednocześnie informujemy, że zmianie uległ Regulamin Konkursu. Ze zmianą można się zapoznać TUTAJ.

Pragniemy również podziękować wszystkim partnerom, tj. Urzędom Gmin, GOK-om, stowarzyszeniom, którzy przyczynili się do promocji konkursu.

A oto wyniki konkursu:

I miejsce - Tomasz Okoniewski – Korczyna - 717 pkt.

II miejsce - Anna Pirga – Grodzisko – 666 pkt.

III miejsce – Krzysztof Mucha – Strzyżów – 527 pkt.

IV miejsce - Michał Kut – Kozłówek – 501 pkt.

V miejsce - Bartłomiej Bara - Lutcza – 478 pkt.

Wyróżnienia:

Maciej Płoucha – Szufnarowa – 464 pkt.

Paweł Myćka – Wiśniowa – 366 pkt.

Tomasz Włodyka – Wysoka Strzyżowska – 310 pkt.

Mateusz Wilk – Wysoka Strzyżowska – 267 pkt.

Krzysztof Szaro - Strzyżów – 265 pkt.

Maria Strzępek – Strzyżów – 202 pkt.

Łukasz Ruszała – Strzyżów – 201 pkt.

Marta Moskwa – Katowice – 162 pkt.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!

 
Zmiana w regulaminie konkursu Drukuj

Informujemy, iż zmianie uległ Regulamin Konkursu Fotograficznego  „LGD w obiektywie”. Z uwagi na brak możliwości formalnych przekazania laureatom kart upominkowych ulega zmianie zapis § 4. pkt. 4.7. Szczegóły TUTAJ (plik )

 
LGD w obiektywie - prace uczestników konkursu Drukuj

15 października Czarnorzecko-Strzyżowska LGD zakończyła zbieranie prac do konkursu fotograficznego  „LGD w obiektywie”. Konkurs cieszył się dużą popularnością wśród mieszkańców naszej LGD, jak również turystów. Napłynęło 23 zgłoszenia, prezentujące bardzo wysoki poziom. Już w najbliższy poniedziałek (tj. 21.10) odbędzie się ocena prac, w której udział wezmą przedstawiciele

Więcej…
 
Ostatni miesiąc trwania Konkursu!! Zachęcamy do uczestnictwa !!!

Czarnorzecko-Strzyżowska Lokalna Grupa Działania organizuje konkurs fotograficzny „LGD w obiektywie” dla wszystkich wielbicieli fotografii – zarówno zawodowców, jak i amatorów. Liczymy na odzew mieszkańców jak również turystów odwiedzających nasz teren. Konkurs skierowany jest do osób pełnoletnich.

Tematyka zdjęć to krajobrazy i ciekawe miejsca na terenie

Więcej…
 
Bara Bartłomiej Drukuj

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia123456następnaostatnia »

Strona 1 z 6

Ankieta WOLNE ŚRODKI 2020

Reklama

Projekty współpracy

Reklama
Reklama

Kontakt

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Polecane strony

Reklama
Reklama