Gmina Frysztak
Chór mieszany „ Sokół” Drukuj

Chór mieszany "Sokół" działający przy Gminnym Ośrodku Kultury we Frysztaku powstał w 1987 roku. Liczył 40 osób. Od samego początku prowadzony był przez pana Jana Karpierza. Od marca do grudnia 2002 r. dyrygentem chóru był pan Janusz Strzępek. Od kwietnia 2003 r. chór

Więcej…
 
Zespół ludowy „Twierdzanie" Drukuj

Zespół ludowy „Twierdzanie" przy Stowarzyszeniu Miłośników Promocji i Rozwoju Wsi Twierdza - powstał w 2009 r. Instruktorem jest pani Magdalena Wiśniowska, a oprawę muzyczną opracowuje pan Zbigniew Gierut.

Więcej…
 
Zespół śpiewaczy i muzyczny przy KGW w Gogołowie Drukuj

Zespół śpiewaczy i muzyczny przy KGW w Gogołowie - działa od 2007 r. Liczy 26 osób. Prowadzony przez pana Kazimierza Jantonia. Zespół kultywuje tradycyjne przyśpiewki ludowe. Prezentuje się na imprezach organizowanych przez GOK - spotkania KGW, Otwarcie Sezonu Turystycznego w Stępinie, Gminne Święto Plonów, jak również organizowanych na terenie Gogołowa.


 
Dęta Orkiestra Strażacka Drukuj

Dęta orkiestra strażacka - powstała w 1991 r. Liczy obecnie 24 muzyków. Jej dyrygentem od początku jest pan Henryk Błoniarz. Jest zapraszana na rozmaite imprezy, a jej występy zawsze wzbudzają zainteresowanie i entuzjazm. Bierze udział w licznych uroczystościach kościelnych, gminnych i powiatowych. Koncertowała w Łańcucie, Rzeszowie, Leżajsku, Albigowej, Strzyżowie, w

Więcej…
 
Agnieszka Tuleja Drukuj

Urodzona w 1979 roku, ukończyła Instytut Sztuk Pięknych Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku Edukacja Artystyczna w zakresie Sztuk Pięknych w 2003 roku.
Dyplom uzyskała w pracowni rzeźby u prof. Marii Siuty - Góreckiej, wykonując między innymi ponad półtonowy, cementowy odlew przedstawiający motyw macierzyństwa.
Zajmuje się głównie rzeźbą, jak również rysunkiem, malarstwem i grafiką.
Pierwsza po studiach wystawa odbyła się w październiku 2003 roku w Gminnym Ośrodku Kultury we Frysztaku,

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia123następnaostatnia »

Strona 1 z 3