Konsultacje społeczne lokalnych kryteriów wyboru - EFS + Drukuj
wtorek, 21 maja 2024 12:20

Szanowni Państwo, Czarnorzecko-Strzyżowska Lokalna Grupa Działania, zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących lokalnych kryteriów wyboru grantobiorców w ramach wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023-2027 ze środków EFS+.

Poniżej przedstawiamy lokalne kryteria wyboru grantobiorców przyjęte przez Zarząd LGD:

Przyjęte lokalne kryteria wyboru będą odpowiadać za wybór i ocenę punktową grantobiorców, którzy będą się ubiegać o realizację zadań ze środków EFS+, w ramach przedsięwzięć:

  • P.3.1 Wsparcie jakości edukacji
  • P.3.2. Usługi  społeczne świadczone w społeczności lokalnej

Mając na uwadze zapisy procedury ustanawiania i zmiany tych kryteriów, zwracamy się
z prośbą o zgłaszanie swoich uwag co do ich przyjętej treści kryteriów na Formularzu proponowanych zmian w lokalnych kryteriach wyboru grantobiorców EFS+ plik TUTAJ do dnia 28 maja 2024 r. Formularz dostępny jest również w Biurze LGD w wersji papierowej.

Formularz proponowanych zmian można przesłać na adres e-mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (w tytule maila prosimy podać odpowiednio: konsultacje - lokalne kryteria wyboru grantobiorców EFS+) lub złożyć osobiście w Biurze LGD w Strzyżowie, przy ulicy Mostowej 2 (III p. budynek Domu Kultury „Sokół”). 

Państwa głos jest dla nas bardzo ważny! Konsultacje trwają do 28.05.2024 r.