Trwa proces zmiany lokalnych kryteriów wyboru operacji Drukuj
czwartek, 12 sierpnia 2021 16:04

2 sierpnia 2021 r. do Zarządu Czarnorzecko - Strzyżowskiej LGD wpłynął wniosek o zmianę lokalnych kryteriów wyboru operacji wraz z ich pisemnym uzasadnieniem.

Konieczność zmiany w ww. dokumentach jest uzasadniona w szczególności  rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 2 września 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania pomocy finansowej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.


Zarząd zaakceptował propozycję zmian w przedstawionym wniosku. Podejmując stosowną uchwałę, przystąpiono do procedury zmiany lokalnych kryteriów wyboru operacji.

Poniżej przedstawiamy propozycję zmian w lokalnych kryteriach wyboru operacji:

Mając na uwadze zapisy procedury zmiany lokalnych kryteriów wyboru, zwracamy się z prośbą o zgłaszanie swoich uwag na Formularzu proponowanych zmian w lokalnych kryteriach wyboru wersja do dnia 31 sierpnia 2021 r. Formularz dostępny jest również w Biurze LGD w wersji papierowej.

Formularz proponowanych zmian można przesłać na adres e-mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (w tytule maila prosimy podać odpowiednio: konsultacje - lokalne kryteria wyboru) lub złożyć osobiście w Biurze LGD w Strzyżowie, przy ulicy Mostowej 2 (III p. budynek Domu Kultury „Sokół”). 

 

Kontakt

Reklama

Projekty współpracy PROW

Reklama
Reklama
Reklama