Konkurs "Najpiękniejszy ogród przydomowy" II edycja Drukuj

Czarnorzecko - Strzyżowska LGD ogłasza rozpoczęcie II Edycji Konkursu „Najpiękniejszy ogród przydomowy”

Wizytówką każdego domu jest jego ogród, tworzący niepowtarzalny klimat miejsca, w którym spędzamy znaczną część życia, dlatego zachęcamy do wzięcia udziału w II edycji Konkursu „Najpiękniejszy ogród przydomowy”.

W ubiegłym roku konkurs ten pokazał jak wiele jest pięknych i zadbanych ogrodów na terenach objętych działaniem Lokalnej Grupy Działania.

Komisja Konkursowa spośród zgłoszeń wyłoni laureatów I, II, III miejsca oraz przyzna 10 wyróżnień.

Najpiękniejsze ogrody nagrodzimy atrakcyjnym sprzętem ogrodowym o łącznej puli nagród blisko 5 tys. zł.


W konkursie mogą wziąć udział wszyscy właściciele ogrodów znajdujących się na terenie gmin: Strzyżów, Wiśniowa, Frysztak, Wojaszówka, Korczyna, Krościenko Wyżne.


I edycję naszego konkursu wygrała Pani Renata Tokarska-Fortuna z Dobrzechowa - Gmina Strzyżów.

- Ten Konkurs to fantastyczny pomysł! – mówi ubiegłoroczna zwyciężczyni. - Ogród to miejsce gdzie najchętniej spędzamy z rodziną czas, odpoczywamy i w gorączce dnia codziennego możemy się wyciszyć. Myślę że każdy ma taki swój „przydomowy ogród” którym warto się pochwalić! Wygrana w konkursie nie tylko pomoże mi w pracach ogrodowych, ale również dowartościowała mój wkład i starania w dbałość o otoczenie mojego domu.

Wszystkich gorąco zachęcam do udziału w II edycji Konkursu bo naprawdę warto!

Życzę powodzenia i trzymam kciuki!


Dokumenty konkursowe:

  1. Regulamin
  2. Formularz zgłoszeniowy wersja nieedytowalna TUTAJ


W przypadku problemów z otwarciem dokumentów oznaczonych ikoną należy zainstalować bezpłatny program do przeglądania tego typu dokumentów firmy ADOBE. Program dostępny TUTAJ


Zgłoszenia przyjmujemy do 8 czerwca 2012 r.