Do 300 tyś na utworzenie lub rozwój przedsiębiorstwa Drukuj

 

 

Agencja Rozwoju i Modernizacji Rolnictwa ogłasza nabór na działanie "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw". Maksymalna wysokość pomocy to nawet 300 tyś złotych (refundacja 50% poniesionych kosztów). Więcej informacji w załączonej ulotce, na naszej stronie w zakładce PROW 2007-2013 - mikroprzedsiębiorstwa, jak również w biurze Czarnorzecko-Strzyżowskiej LGD.

 
Spotkania informacyjne - "Odnowa i rozwój wsi" i "Małe projekty" Drukuj

 

 

W dniach 11 czerwca o godzine 11.00 w Domu Parafialnym w Korczynie, 14 czerwca o godzinie 13.00 w Urzędzie Gminy we Frysztaku i 15 czerwca o godzinie 11.00 w Urzędzie Gminy Wisniowa odbędą się kolejne spotkania informacyjne Czarnorzecko-Strzyżowskiej Lokalnej Grupy Działania. Celem spotkań będzie przybliżenie tematyki związanej z naborami na działania "Odnowa i rozwój wsi" i "Małe projekty" prowadzonymi przez nasze LGD. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych

Więcej…
 
Nabór wniosków na działanie "Odnowa i rozwój wsi" Drukuj

 

 

Informujemy, że w dniach 7 czerwiec - 6 lipiec 2010 prowadzony będzie nabór wniosków na działanie "Odnowa i rozwój wsi". Szczegółowe informacje dotyczące naboru znajdują się w zakładce : "Nabory wniosków". Informacje uzyskać można również w Biurze Czarnorzecko - Strzyżowskiej LGD.

 
Wyróżnienie w konkurskie "Stół Wielkanocny" Drukuj

 

 

Koło Gospodyń z Glinika Zaborowskiego wraz w współpracą z Domem Kultury „Sokół” zostało wyróżnione i otrzymało nagrodę w konkursie na „Stół Wielkanocny”, finał którego 24 kwietnia br. odbył się w Wyszatycach. Udział w konkursie wzięło 14 Lokalnych Grup Działania z naszego regionu reprezentowane przez panie z Kół Gospodyń Wiejskich. Koło Gospodyń z Glinika Zaborowskiego zaprezentowało tradycyjny stół oraz potrawy wielkanocne, które najczęściej znajdują się podczas świąt na naszych stołach.

Więcej…
 
Lista rankingowa wniosków naboru na "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw" Drukuj

 

 

Dnia 23 Kwietnia 2010 r. Rada Czarnorzecko-Strzyżowskiej Lokalnej Grupy Działania dokonała oceny złożonych w dniach 15 marca do 13 kwietnia 2010 wniosków na "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw". Lista ocenionych projektów znajduje się poniżej.

LISTA PROJEKTÓW

 
« pierwszapoprzednia515253następnaostatnia »

Strona 52 z 53