Zakończono nabór na działanie "Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej" Drukuj

Dnia 9 listopada 2010 r. zakończony został nabór na działanie "Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej". Lista złożonych projektów znajduje się poniżej.

LISTA PROJEKTÓW

 
Program LEADER: marszałkowie chcą przejąć pomoc z UE Drukuj

Bez uproszczenia procedur Polska może stracić część z 3 mld zł dostępnych w unijnym programie dla wsi Leader.

Nie wiadomo, kto w przyszłości będzie nim zarządzać.
Z pieniędzy przewidzianych na realizację programu Leader, który miał służyć budowaniu kapitału społecznego na wsi, jak na razie wykorzystano jedynie 12 proc. Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi (MRIRW) winą za to obarcza samorządy województw, bo to one koordynują program regionalnie.

Więcej…
 
"Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej" - nabór 2010 r. Drukuj

Informujemy, że w dniach 11 październik - 9 listopad 2010 r. Czarnorzecko-Strzyżowska LGD prowadzić będzie nabór wniosków na działanie "Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej". Szczegółowe informacje dotyczące naboru znajdują się w zakładce : "Nabory wniosków". Informacje na temat działania uzyskać można również w zakładce "Publikacje" (prezentacja "Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej") oraz w Biurze Czarnorzecko - Strzyżowskiej LGD.

Zapraszamy do składania wniosków.

 
Spotkania informacyjno-konsultacyjne Czarnorzecko-Strzyżowskiej LGD Drukuj

W związku ze zbliżającymi się planowanymi naborami w ramach działań Osi 4 LEADER PROW na lata 2007-2013 Biuro Stowarzyszenia Czarnorzecko-Strzyżowska Lokalna Grupa Działania organizuje cykl spotkań informacyjnych dla potencjalnych beneficjentów.

Spotkania, które odbędą sie we wszystkich gminach objętych obszarem Czarnorzecko-Strzyżowskiej LGD, tym razem będą dotyczyć omówienia dwóch naborów: "Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej", którego ogłoszenie zaplanowane jest na przełom października-listopada 2010 roku; jak też naboru na "Małe projekty", który z kolei zaplanowany jest na grudzień br.

Więcej…
 
Promocja LGD podczas Zlotu 4x4 Czrnorzeki-Korczyna 2010 Drukuj

 

 

„ Zlot Samochodów Terenowych 4x4 Czarnorzeki-Korczyna” to impreza kultowa - takie słowa padały z ust wielu uczestników rajdu. Dlatego też tym razem wśród Partnerów Zlotu nie mogło zabraknąć Czarnorzecko-Strzyżowskiej Lokalnej Grupy Działania, która prócz działań informacyjno-promocyjnych przygotowała dla widzów nagrody i upominki.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia41424344454647484950następnaostatnia »

Strona 49 z 52

Kontakt

Reklama

Ankieta dodatkowe środki 2021

Reklama

Projekty współpracy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Polecane strony

Reklama
Reklama