Wiśniowa Frysztak Korczyna Krościenko Wyżne Strzyżów Wojaszówka
KONKURS „PRZYJAZNA WIEŚ” Drukuj

 

 

KRAJOWA SIEĆ OBSZARÓW WIEJSKICH OGŁASZA KONKURS „PRZYJAZNA WIEŚ” na najlepszy projekt w zakresie infrastruktury realizowany na terenach wiejskich przy wsparciu środków unijnych.

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich beneficjentów, którzy zrealizowali projekty wspierające rozbudowę infrastruktury technicznej lub społecznej na obszarach wiejskich województwa podkarpackiego, współfinansowane z Funduszy Europejskich.

Więcej…
 
Lista rankingowa wniosków naboru "Odnowa i rozwój wsi" Drukuj

 

 

Dnia 21 i 23 lipca 2010 r. Rada Czarnorzecko-Strzyżowskiej Lokalnej Grupy Działania dokonała oceny złożonych w dniach 07 czerwca do 06 lipca 2010 wniosków na działanie "Odnowa i rozwój wsi". Lista ocenionych projektów znajduje się poniżej.

LISTA PROJEKTÓW

 
Zakończono nabór na działanie "Odnowa i rozwój wsi" Drukuj

 

 

Dnia 06 Lipca 2010 r. zakończony został nabór na działanie "Odnow i rozwój wsi". Lista złożonych projektów znajduje się poniżej.

LISTA PROJEKTÓW

 
Do 300 tyś na utworzenie lub rozwój przedsiębiorstwa Drukuj

 

 

Agencja Rozwoju i Modernizacji Rolnictwa ogłasza nabór na działanie "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw". Maksymalna wysokość pomocy to nawet 300 tyś złotych (refundacja 50% poniesionych kosztów). Więcej informacji w załączonej ulotce, na naszej stronie w zakładce PROW 2007-2013 - mikroprzedsiębiorstwa, jak również w biurze Czarnorzecko-Strzyżowskiej LGD.

 
Spotkania informacyjne - "Odnowa i rozwój wsi" i "Małe projekty" Drukuj

 

 

W dniach 11 czerwca o godzine 11.00 w Domu Parafialnym w Korczynie, 14 czerwca o godzinie 13.00 w Urzędzie Gminy we Frysztaku i 15 czerwca o godzinie 11.00 w Urzędzie Gminy Wisniowa odbędą się kolejne spotkania informacyjne Czarnorzecko-Strzyżowskiej Lokalnej Grupy Działania. Celem spotkań będzie przybliżenie tematyki związanej z naborami na działania "Odnowa i rozwój wsi" i "Małe projekty" prowadzonymi przez nasze LGD. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia31323334353637następnaostatnia »

Strona 36 z 37
Reklama

Kontakt

Reklama
Reklama
Reklama

Multimedia

Reklama

Polecane strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama