Imprezy z udziałem Czarnorzecko-Strzyżowskiej LGD

Jednym z ciekawszych sposobów przekazywania wiedzy o działalności Stowarzyszenia i obszarze objętym LSR są imprezy promocyjne w poszczególnych gminach oraz poza granicami LGD.

Czarnorzecko-Strzyżowska LGD uczestniczy w wielu imprezach kulturalnych, sportowych, rekreacyjnych, na których promowana jest oś 4 LEADER i jej działania oraz poszczególne gminy LGD. Imprezy odbywają się zarówno na obszarze LSR jak i poza nim.

Podczas imprez organizowane są konkursy wiedzy z tematyki związanej z działalnością Stowarzyszenia. Ich uczestnicy otrzymują nagrody i upominki ufundowane przez Czarnorzecko-Strzyżowską LGD. Wartym odnotowania wydarzeniem są również imprezy promocyjne organizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego. Są to przede wszystkim Podkarpackie Targi Lokalnych Grup Działania oraz Stoły Wielkanocny i Bożonarodzeniowy. W tych corocznych imprezach biorą udział Lokalne Grupy Działania z województwa podkarpackiego.

Do najważniejszych imprez w jakich uczestniczyła Czarnorzecko-Strzyżowska LGD należą (kliknij na zdjęciu aby zobaczyć opis imprezy i galerię zdjęć)

 
Majowy piknik z "LGD od kuchni" - Strzyżów, 03.05.2015 r. Drukuj

Więcej…
 
Konkurs Wielkanocny - Gniewczyna Tryniecka, 19.04.2015 r. Drukuj

Więcej…
 
Staropolskie Strojenie Stołu Wielkanocnego - Kalembina, 11.04.2015 r. Drukuj

Więcej…
 
Tradycyjne gotowanie z okazji Dnia Kobiet - Twierdza, 08.03.2015 r. Drukuj

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 18
Reklama

Kontakt

Reklama
Reklama
Reklama

Multimedia

Reklama

Polecane strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama