Wiśniowa Frysztak Korczyna Krościenko Wyżne Strzyżów Wojaszówka
Targi produktów lokalnych ponownie na Rynku w Strzyżowie Drukuj

W związku z dużym zainteresowaniem Tragami produktów lokalnych, które odwiedziło w ubiegłym roku blisko 3 tys. osób, władze Gminy podjęły decyzję o wpisaniu wydarzenia na stałe do kalendarza imprez.

Podobnie jak w zeszłym roku Targi odbędą się na Rynku w Strzyżowie w niedzielę palmową, tj. 20 marca 2016 r. Gośćmi specjalnymi Targów będą tym razem producenci lokalni z Ukrainy.

Już teraz zapraszamy miejscowych producentów, panie z Kół Gospodyń Wiejskich, lokalnych artystów, a także osoby, które w domowym zaciszu wykorzystując tradycyjne metody i receptury od lat wytwarzają unikatowe wyroby (dania, miody, napoje, sery, wędliny, rękodzieło itp.) do zgłaszania udziału w Targach.

 

Zainteresowanych wystawców prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Targów oraz o wypełnienie Formularza zgłoszeniowego .

Wypełnione dokumenty należy składać osobiście lub przesyłać listownie na adres Urzędu Miejskiego w Strzyżowie (ul. Przecławczyka 5, 38-100 Strzyżów). Zgłoszenia będą przyjmowane do 16 marca br.

W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy: p Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefoniczny: 515 768 486.

Źródło: www.strzyzow.pl

 

Barbara Lipska

 
Reklama

Kontakt

Reklama
Reklama
Reklama

Multimedia

Reklama

Polecane strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama